Erialad

Täpsem info eelolevate sisseastumiste kohta on siin!

Vaata ka sisseastumisavalduse esitamise ja dokumentide infot!

ICT studies Kuressaare Ametikool

Kelner - 6k

ÕppeliikKutseõpeÕppevormStatsionaarne - tsükliõpeEeldus alustamiseksPõhiharidus. Vanus vähemalt 18.Õppeaeg6 k

Kuressaare Ametikoolis saab astuda õppima kelneri erialale õppeajaga 6 kuud.

"Meie keskendume oma õpetuses klassikalisele teenindusele, mille baasil on lihtsam juba ettevõttes sealsete tavade järgi hakkama saada."

Ülle Tamsalu, ametikooli turismiteenuste õppesuuna juhtõpetaja

Õppetöö on tsükliõppes ja sobib õppimiseks töö kõrvalt. Õppetöö on tasuta!

• Õppetöö toimub kaks korda kuus E - K  kell 8.30 - 17.30

Miks tulla õppima?

• Ametikoolil on suurepärane õpperestoran praktiliste kelneri oskuste õppimiseks ja väga head õppe- ning arvutiklassid teooriaõppeks.
  • Õppetöö head taset näitavad õpilaste kõrged kohad üleriigilistelt ja rahvusvahelistelt kutsevõistlustelt.
  • Omandatud oskused annavad võimaluse ja enesekindluse töötamaks restoraniteenindajana nii turistiderohkel Saaremaa suvehooajal kui ka aastaringselt.
  • Õppijad saavad sooritada tasuta riikliku 4. taseme kutsekvalifikatsioonieksami. Kutsetunnistus on ka välisriikides aktsepteeritud.

Erialane praktika sooritatakse turismiettevõtetes. Õppijad, kes restoraniteenindajatena juba töötavad, ning tulevad asuvad õppima oma teoreetiliste teadmiste täiendamiseks, saavad praktika sooritada oma ettevõttes.

Vaata õppekava!

Ajakava