Õpilaskodu koha kasutustasu saab tasuda

Saaja: Rahandusministeerium
Saaja konto: 10220034796011
Selgitus: õpilase nimi
Viitenumber: 2100010477

Õpilaskodud Kuressaare Ametikoolis

Linna õpilaskodu

Kohti: 150
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
telefon: 452 4654
aadress: Vallimaa 5a, Kuressaare

Upa õpilaskodu

Kohti: 78
telefon: 452 0640
aadress: Upa küla, Kaarma vald

Õpilaskodus koha saamiseks pead esmalt esitama õpilaskodu administraatorile pdfavalduse.
Elamispinda õpilaskodusse jagab kasvataja ja/või õpilaskodu administraator vastavalt laekunud avaldustele ning vabadele kohtadele üldise järjekorra alusel.

Kui oled saanud õpilaskodus koha, tuleb Sul sõlmida õpilaskodu administraatoriga õpilaskodu koha kasutusleping, mille lahutamatuks osaks on Kuressaare Ametikooli õpilaskodu sisekorraeeskiri. Õpilaskodu koha kasutusleping sõlmitakse üheks õppeaastaks.

Õpilaskodu hinnakiri

Kautsjon õpilaskodu koha eest tuleb tasuda koheselt enne toa kättesaamist!

Fotosid õpilaskodude kohta vaata meie pildipangast !

Suvel on õpilaskodus avatud hostel