Ärikorralduse spetsialist (2a)

A ja VE

Ärikorralduse spetsialisti eriala lõpetanutel on laialdased majandus- ja juhtimisalased teadmised ning nad saavad töötada keskastme spetsialistidena.

Esimesel õppeaastal omandatakse baasteadmised majandusest ja ettevõtlusest, raamatupidamisest ja majandusarvestusest, juhtimisest, personalitööst jpm.

Teisel õppeaastal keskendutakse kahele õppekava spetsialiseerumisele:

• Turundustegevuse ja müügitöö korraldamine
  • Tootmis- ja teenindusprotsessi toetamine

Õpingute lõpetamisel omandatakse kvalifikatsioon: Ärikorralduse spetsialist, spetsialiseerumisega turundus- ja müügispetsialist ning tootmis- ja teenindusspetsialist, tase 5

NB! Tutvu ka õppekavaga!

Erialasel tööl olevatel õppijatel on võimalik sooritada praktika töökohal, teised sooritavad praktika erinevates ettevõtetes või asutustes sõltuvalt oma huvialast. Võimalik on praktiseerida ka ettevõtjana.

Vilistlaste arvamused

"Ma sain tohutult uut hingamist ja uusi ideid, mida oma töös kasutada. Õpetatavad ained on omavahel hästi seotud, üks aine toetab teist. Kui oskad loogilisi seoseid leida, teeb see õppimise lihtsamaks. Minu tööandja on sellega igatahes rahul, et ma ametikoolis õppisin." "Minule andis see eriala palju edasisi töövõimalusi, ning avardas suurel määral minu silmaringi. Koolis sooritatud välispraktika on üks mu senise elu vingeimaid kogemusi ja soovitan seda igaühele.

Aitäh, Kuressaare Ametikool."

HelaAun

Hela Aun, Coop Saaremaa müügijuht.
2015. a vilistlane.
martinÕisnurmMartin Õisnurm, Sporrong Eesti OÜ logistik-laohoidja
2017. a vilistlane.

Miks õppida?

• Lisaks ametikooli õpetajatele annavad tunde praktikud väljastpoolt kooli
  • Õppimine annab võimaluse suurendada oma suhtlusvõrgustikku, leida uusi kontakte ning õppida üksteiselt
  • Parimatel õppijatel on võimalus sooritada praktika välisriikides. 2016/2017 õppeaastal käidi praktikal Iirimaal.

• Õppeaeg: 2 aastat
  • Õppekava tase: 5 (kutseeriharidus)
  • Esmaõpe
  • Keskhariduse baasil