Keraamik (2a)

IMG 7411

Keraamika erialal õpitakse õõnesvormi valmistamist, käsi- ja šabloontreimist, vormiõpetust, keraamika ajalugu, keraamikaahju pakkimist ja esemete põletamist. Samuti õpitakse kunsti ja disaini alusaineid (joonistamine, kompositsioon, arvutigraafika, reklaamiõpetus).

Miks õppida?

• Kuressaare Ametikoolil on 30 aasta pikkune kogemus rahvakunsti- ja käsitööerialade õpetamisel
  • Koolil on hästi varustatud õppeklassid ja –töökojad
  • Disaini- ja tarbekunstiõpilased on ametikoolis sarnaste huvidega kokku hoidev seltskond

"Ma polnud varem saviga kokku puutunud. See on põnev ja rahustav. Õppejõududeks on noored ja värsked tudengid. Õppides keraamikat olen ma jälle avastanud, kui palju on veel huvitavaid asju, mida ma veel teinud pole. Mulle siin väga meeldib."

Reine Väli, ettevõtja
28563 120066054699439 3400581 n

• Õppeaeg: 2 aastat
  • Õppekava tase: 4