Kelner (6k)

MT copyKuressaare Ametikoolis saab astuda õppima kelneri erialale õppeajaga 6 kuud.

Õppetöö on tsükliõppes ja sobib õppimiseks töö kõrvalt. Õppetöö on tasuta!

Miks tulla õppima?

• Ametikoolil on suurepärane õpperestoran praktiliste kelneri oskuste õppimiseks ja väga head õppe- ning arvutiklassid teooriaõppeks.
  • Õppetöö head taset näitavad õpilaste kõrged kohad üleriigilistelt ja rahvusvahelistelt kutsevõistlustelt.
  • Omandatud oskused annavad võimaluse ja enesekindluse töötamaks restoraniteenindajana nii turistiderohkel Saaremaa suvehooajal kui ka aastaringselt
  • Eelnevatel koolitustel või kursustel läbitud teemad ja praktilised oskused saab VÕTAga üle kanda. Nii õpitakse vaid neid teadmisi-oskusi, mida veel ei ole.
  • Õppijad saavad sooritada tasuta riikliku 4. taseme kutsekvalifikatsioonieksami!

Mida õpitakse?

Õppekava moodulite nimetused)Maht kokku (EKAP e Eesti kutsehariduse arvestuspunkti)
Majutamise ja toitlustamise valdkonna alused 1
Karjääri planeerimine ja ettevõtluse alused 6
Toitlustuse alused 2
Toitlustusteeninduse alused 1
Restoraniteenindus 7
Joogiõpetus 3
Catering ja peoteenindus 2
Kelneri praktika 8

Tutvu õppekavaga siin!

kelnerKuressaareAmetikool

Erialane praktika sooritatakse turismiettevõtetes. Õppijad, kes restoraniteenindajatena juba töötavad, ning tulevad asuvad õppima oma teoreetiliste teadmiste täiendamiseks, saavad praktika sooritada oma ettevõttes.

ylleTamsalu"Meie keskendume oma õpetuses klassikalisele teenindusele, mille baasil on lihtsam juba ettevõttes sealsete tavade järgi hakkama saada."

Ülle Tamsalu, ametikooli toitlustuse juhtõpetaja

Tsükliõppe ajad

• Õppetöö toimub kaks korda kuus E - K  kell 8.30 - 17.30

Nõuded õppima asumiseks

• Põhiharidus
  • Vanus vähemalt 18 a

Sisseastumisajad

• Dokumentide vastuvõtt 7.-23. november 2016
  • Sisseastumisvestlused:  24. november kell 16 õppehoone ruumis 310
  • Õppetöö algus: 28. november

Sisseastumisdokumendid

• isikut tõendav dokument
  • haridust tõendava dokumendi originaal või selle notariaalselt või dokumendi originaali alusel ametikoolis kinnitatud koopia
  • 1 foto suurusega 3 x 4 cm (saab teha ka koha peal)

Dokumente saab esitada Kuressaare Ametikooli linna õppehoones, Kohtu 22/Vallimaa 5A tööpäeviti kell 8-17.

Esita e-sisseastumisavaldus siin!
Dokumendid saad tuua sisseastumisvestlusele tulles

Vajalikud dokumendid ja vastuvõtuinfo

• isikut tõendav dokument