Keraamikaesemete valmistaja (1a)

ESMAKORDSELT KERAAMIKA ALUSTEADMISED JA -OSKUSED NII KIIRELT KÄTTE!

Erialal õpitakse saviesemete treimist ja keraamiliste esemete maalmist. Õpitakse ka keraamiliste esemete kavandamist ja kujundamist, kipsvormi valmistamist ja selle abil esemete paljundamist.

Miks tulla õppima?

• Kuressaare Ametikoolil on 30 aasta pikkune kogemus rahvakunsti- ja käsitööerialade õpetamisel
  • Koolil on hästi varustatud õppeklassid ja –töökojad
  • Disaini- ja tarbekunstiõpilased on ametikoolis sarnaste huvidega kokku hoidev seltskond

"Ma polnud varem saviga kokku puutunud. See on põnev ja rahustav. Õppejõududeks on noored ja värsked tudengid. Õppides keraamikat olen ma jälle avastanud, kui palju on veel huvitavaid asju, mida ma veel teinud pole. Mulle siin väga meeldib."

Reine Väli, ettevõtja
28563 120066054699439 3400581 n

Vaata ka õppekava!

• Õppeaeg: 1 aasta