Majutusteenindus spetsialiseerumisega spaa-administraatoriks (3a)

MT

Kõrge teeninduskultuur on tänapäeva teenindusettevõtete edu pant!

Majutusteenindaja amet annab eluks vajalikke oskusi. Oluline lisaväärtus antud erialal on spaa-administraatori spetsialiseerumise võimalus, kus suuremas mahus õpitakse spaateenuste korraldamist ja spaahoolitsuste tegemist.

Kui lõpetada see eriala, on võimalus kandideerida mitmetele põnevatele ametikohtadele nagu näiteks:

• spaa-administraator
  • hotelli vastuvõtutöötaja
  • toateenindaja
  • restoraniteenindaja.

Lõpetajal on võimalik õpinguid jätkata kõrgkoolides majutusteenindusega seonduvatel erialadel (nt turismi- ja hotelliettevõtlus; ettevõtlus ja elamusmajandus jne).

Meil on tipptasemel praktikakohad nagu näiteks GOSPA, Arensburg Boutique Hotell&SPA, Grand Rose SPA Hotell, lisaks väga hea koostöö EHRLiga (Eesti Hotellide ja Restoranide Liit) annab võimaluse õpilastel sooritada praktikat Eesti tipphotellides, lisaks peale praktika edukat läbimist taotleda ühekordset stipendiumi.

Edukad õppijad saavad sooritada praktikat ka välisriikides tänu meie headele projektipartneritele.

Põnevust lisab õppetöösse võimalus osaleda kutsevõistlusel Noor Meister, kus 2015.a. Anna-Liisa Kanemägi võitis I koha ja Merilyn Rohi III koha.

Teenindusega seotud ametipostid ei kao, sellepärast on see eriala kindlasti tark valik!

Vaata õppekava siit!

kutsekeskharidus
  • Õppeaeg: 3 aastat
  • Õppekava tase: 4