Majutusteenindus spetsialiseerumisega spaa-administraatoriks (3a)

MT

Majutusteenindaja on mitmekülgne hotellinduse töötaja.

Eriala lõpetaja võimalikud tulevased töökohad on erinevat liiki majutuskohtades, sh hotellides – toateenijana, korruse perenaisena, vastuvõtuleti töötajana, konverentsiteenindajana, spaa administraatorina, hommikusöögi valmistaja ja teenindaja, toidukohas teenindajana ja paljudes teistes ametites.

Õppekaval spetsialiseerutakse spaateenuse administreerimisele: õpitakse spaakülastajate teenindust ning spaa- ja iluteenuse broneerimist ja müüki.

NB! Õppijad saavad kooli poolt tasuta tööriided!

Õppekava koostamisel on kasutatud ka kinnitatud Hotelliteenindaja I kutsestandardit. Õpingute lõpuks saab lõpetaja hotelliteenindaja kutsele vastavad teadmised ja oskused ning on võimeline sooritama hotelliteenindaja I tase kutseeksamit.

Vaata õppekava siit!

kutsekeskharidus
  • Õppeaeg: 3 aastat
  • Õppekava tase: 4