Kujundaja (liikuva graafika kujundaja) (3,5a)

IMG 1031Eriala keskendub videosalvestusele ja –töötlusele. Õpitakse operaatoritööd video- ja fotokaameratega ning salvestatud materjali töötlemist: monteerimine, animeerimine, järeltöötlus, efektide lisamine, helindamine.

IMG 1026

Lisaks õpitakse 3D-kujundust ja tehakse õppetöö raames hulk erialaprojekte õpitud oskuste rakendamiseks.

Tehnilistele oskustele lisandub üldine kunsti- ja disainiharidus joonistamise, maalimise, fotograafia ning kujundustarkvara kasutamisega.

Õpitakse kasutama Adobe kujundustarkvara paketti, eriti rakendusi Photoshop, Premiere, After Effects, Animate ja Illustrator. Samuti Apple videotöötlustarkvara Final Cut Pro.

Lõpetaja on tugevate tehniliste ning disainialaste oskustega spetsialist, kes leiab tööd videoproduktsiooni, ekraanidel kuvatavate reklaamide loomise või tarbeanimatsiooniga tegelevates ettevõtetes.

kutsekeskharidus
  • Õppeaeg: 3 aastat ja 6 kuud
  • Õppekava tase: 4
  • Esmaõpe
  • Põhihariduse baasil
a05 t4  h12

• Joonistamine
  • Kompositsioon
  • Vestlus
  • NB! Vestlusele tulles võta kaasa portfoolio ehk esitlusmapp seni disaini- või kunstivallas tehtud töödest.

Pingeridade moodustamine

• põhikooli lõpueksamite keskmine hinne
  • testi ja vestluse tulemus

IMG 3558