Projekt 2. Õppeköögi juurdeehitus

Projekti eesmärk: laiendada ja kaasajastada toitlustusvaldkonna õppekeskkonda kvaliteetse koolitustulemuse saamiseks.

Struktuuritoetuse projekti lühikirjeldus: olemasoleva õppeköögi laiendamine juurdeehituse näol. Projekti käigus rajatakse I korrusele kaks ajakohast õppekööki ja nõuetekohased riietus- ja olmeruumid õpilastele, laiendatakse restoraniteeninduse õppepinda, II korrusele ehitatakse kaasaegse sisseseadega raamatukogu ja paljunduskeskus ning kaks õppeauditooriumi. Hoone katusekorrusele luuakse õpilaskodu laiendusena juurde 12 majutuskohta.

Juurdeehitus võimaldab täita tervisekaitse kauaaegseid ettekirjutusi ja eraldada majanduspind (pesumaja, laoruumid jne) õppe-tootmistegevusest.

Projekti teostamine võimaldab märkimisväärselt parandada ja kaasajastada õppekeskkonda ja tõsta seeläbi toitlustuse ja restoraniteeninduse valdkonna õpperühmade väljaõppe kvaliteeti, luues eelduse heade oskustega spetsialisti koolitamiseks.

Vaated juurdeehitusele seest ja väljast:

Auditoorium K5 Auditoorium K5

Auditoorium K5Auditoorium K5

Auditoorium K2Auditoorium K2

ArvutitubaArvutituba

PaljunduskeskusPaljunduskeskus

RaamatukoguRaamatukogu

ÕppeköögidÕppeköögid

Õppeköökide riietusruumÕppeköökide riietusruum

Kohvikusaali laiendusKohvikusaali laiendus

Remondimeeste tööruumRemondimeeste tööruum

Uues ruumis pesumajaUues ruumis pesumajaRenoveeritud soojussõlmRenoveeritud soojussõlm