Oskuste Aasta üritused Kuressaare Ametikoolis

2017. a on üleriigiline Oskuste Aasta eesmärgiga väärtustada oskuseid ja kutseharidust.

Siin on jooksvalt täienev ülevaade Kuressaare Ametikoolis Oskuste Aasta raames korraldatavatest avalikest üritustest:

Kuupäev Üritus Kontaktisik
18.01 Sotsiaaltöö erialade OSKA raporti tutvustus Kai Rannastu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
16.-17. märts Kokaeriala kutsevõistlus "Kokakunst Kuressaares" Ülle Tamsalu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
31. märts Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele

Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16. juuni Töökohapõhise õppe kogemusseminar sotsiaaltöö ja iluteeninduse tööandjatele

11. oktoober veebileht

Merike Lees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13.-21. oktoober Code Week 2017 üritused ametikoolis

Triin Tisler, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

20. oktoober Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
29. märts 2018 Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OA bännerOskuste Aasta logo, visuaalne kujundus ning veebileht on valminud Kuressaare Ametikoolis.

Bussiajad

Bussid Upale:

• Vallimaa t:n 8.00, 12.20*
  • Smuul tn: 8.05
  • Bussijaam: 8.10

Bussid Upalt:

• Vallimaa tn: 8.15, 12.30*
  • Vallimaa tn, bussijaam: 14:25, 16:00

*buss liigub siis, kui tunniplaanis on õpperühmasid, kes peavad pärast lõunapausi Upale või Upalt linna jõudma.

Raamatukogu ja paljunduskeskuse lahtiolekuajad

Ametikooli raamatukogu ja paljunduskeskus asuvad linna õppehoone esimesel korrusel mitmeotstarbelises ühisruumis Mess.

Mess on avatud tööpäeviti kell 8-17. Lisainfo 452 4600, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu e-kataloog RiksWeb

Paljunduskeskuse hinnakiri