Lähenevad autokooli kursused

• 29 Mai 2017
    17:30 kuni 20:30

Oskuste Aasta üritused Kuressaare Ametikoolis

2017. a on üleriigiline Oskuste Aasta eesmärgiga väärtustada oskuseid ja kutseharidust.

Siin on jooksvalt täienev ülevaade Kuressaare Ametikoolis Oskuste Aasta raames korraldatavatest avalikest üritustest:

Kuupäev Üritus Kontaktisik
18.01 Sotsiaaltöö erialade OSKA raporti tutvustus Kai Rannastu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
16.-17. märts Kokaeriala kutsevõistlus "Kokakunst Kuressaares" Ülle Tamsalu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
31. märts Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele

Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

16. juuni Töökohapõhise õppe kogemusseminar sotsiaaltöö ja iluteeninduse tööandjatele

11. oktoober veebileht

Merike Lees, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

13.-21. oktoober Code Week 2017 üritused ametikoolis

Triin Tisler, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

20. oktoober Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
29. märts 2018 Oskuste Päev: töötoad 7.-9. klasside õppijatele Anneli Viherpuu-Berens, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

OA bännerOskuste Aasta logo, visuaalne kujundus ning veebileht on valminud Kuressaare Ametikoolis.