Ametikooli lõpetajad, suvi 2018 /20.06

Ametikooli lõpetab 21. juunil 233 inimest. Lõpuaktus korraldatakse algusega kell 14 Kuressaare Spordikeskuses.

Abikokk (aKPL-17)

20170621 035Lõpuaktus 2017.rühmajuhataja Lemmi Heero

Aive Kald
Raido Metsamaa
Pille-Riin Rannaäär

Ehitusviimistlus (EV-15)

rühmajuhataja Tiia Jõgi

Kristi Aadussoo
Kati Allik
Marcus Leppik
Merlin Mägi
Kenert Raun
Marku Saar
Janek Väärtnõu

Giid (G-16)

rühmajuhataja Marve Koppel

Ene-Mai Heinmaa
Hannela Heinmaa
Kadri Keert
Riina Kuslap
Anu Lomp
Mahe Metsalu
Heler Põld
Arda-Maiga Raiss
Piret Seema
Rugile Slavinskaite Saare

Hooldustöötaja (HT-16)

rühmajuhataja Kadri Riim

Kati Kuivjõgi
Marjen Maripuu
Helje Rips
Tiina Tambur

Hooldustöötaja (töökohapõhine, HTT-17töök) 

rühmajuhataja Sirje Pree

Maive Aksalu
Maie Erin
Varje Jõgi
Silvi Kasela
Malle Kukk
Merike Laanekivi
Hilje Lember
Lili Meier
Kaire Paas
Tatjana Palomets
Janne Poopuu
Reet Roost
Karin Sepman
Marve Teder
Evi Valge
Katrin Velviste
Rita Šapel

Keraamikaesemete valmistaja (K-17)

rühmajuhataja Sander Raudsepp

Maria Arnus-Kaasik
Anneli Hannus
Marge Kiirend
Lilli Kivirand
Ave Lajal
Maie Leppik-Ojasaar
Katrin Lätt
Signe Mehik
Merilin Meripõld
Airi Neemre
Aive Post
Maarja-Liisa Raid
Tiina Saaretalu
Piret Tomson
Triin Türnpuu
Leelo Vaher

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitus (KBE-15)

rühmajuhataja Tiia Jõgi

Aigar Harjus
Kalev Kuusk
Aimar Lõhmus
Ken Pihlas
Kevin Pihlas
Sander Veski

Kondiiter (KD-17)

rühmajuhataja Reena Smidt

Ingrid Laas
Kadi-Katariina Lüüs
Elvira Saat
Anneli Silenok
Helen Tiirats
Gerli Tints
Lilian Väster
Mare Võting
Annika Õisnurm

Keraamik (KER-16)

rühmajuhataja Maila Juns Veldre

Terje Avik
Elo Eller-Kaldaru
Reet Grevel
Sandra Heinma
Tiiu Jalakas
Marlen Kirsel
Marielle Liivet
Piret Pihl
Kristina Priske
Kadri Räis
Ea Velsvebel Greenwood

Kokk (KP-15)

rühmajuhataja Halliki Väli

Kadri Aru
Hälena Kikerist
Helin Kosk
Kärt Laeneste
Keito Lainevool
Kristi Lehissaar
Priit Pahla
Katriin Soon
Mari-Liina Tall
Tanel Vahter

Kinnisvarahooldus (KVH-16L)

rühmajuhataja Pilvi Pihlas

Tiit Külaots
Jekaterina Savoška

Lapsehoidja (LH-17)

rühmajuhataja Kadri Riim

Imbi Laaster
Siiri Liik
Kairi Luik
Kaire Matekainen
Kaisa Nurm
Mairi Pahapill
Liane Raidma- Mägi
Krista Saarna
Tiina Sagur
Maarja Sepp
Vilve Vadi
Iti Vahter
Kai Virveste
Maie Väljaäär

Majutusteenindus (MT-15)

rühmajuhataja Siiri Velve

Simona Lotsman

Raamatupidaja (RP-16A)

rühmajuhataja Anne Lember

Kai Ellart
Elle Kuusksalu
Anneli Prii
Kaidi Rahnik
Näncy Reinart
Helen Siigur
Anneli Siinvert
Kadi Tasane
Sigrid Veberson
Helen Veersalu
Getter Väli
Liisi Õun

Raamatupidaja (RP-16B)

rühmajuhataja Alge Rooso

Kristiina Badina
Katre Kallaste
Stella Kippak
Riina Kirs
Annika Ling
Silja Mägi
Külli Naarits
Katre Ots
Eha Pokk
Piret Pruul
Lily Pärn
Rity Roomets
Viivi Saar
Sirli Selberg
Mirja Tiitma
Piret Välja

Sõiduautotehnik (SAT-15)

rühmajuhataja Maire Kivi

Aivo Alas
Anne-Mai Alas
Madis Pajussaar
Keir Priske
Kairi Rakaselg
Chrislin Sepp
Remet-Toomas Tisler
Eero Vikat
Risto Voksepp

Spaateenindaja (SPA-17T)

rühmajuhataja Kadri Riim

Eliise Johanson
Kadri Järvalt
Kaie Kirst
Marja-Liisa Kolga
Katre Kütt
Karmen Pugi
Janne Põld
Marelle Siiner
Triinu Truumure
Angela Vaga
Tuuli Vikat

Tisler (T-16)

rühmajuhataja Anne Rand

Tarmo Aasa
Jako Hallikäär
Reet Juursalu
Evelyn Järve-Sipelgas
Kaspar Kurg
Merko Mägi
Andrei Tšernobrovkin
Rainer Väli

Noorem tarkvaraarendaja (TA-16)

rühmajuhataja Triin Tisler

Kristo Jõgi
Cauro-Caspar Kadakas
Karl-Gustav Kessel
Romet Pihlak
Erik Rambi
Andres Riik
Edmond Salong

Noorem tarkvaraarendaja (TAK-15)

rühmajuhataja Karin Saare

Andrus Jakobson
Marcus-Madis Lasn
Andero Liik
Lauri Lõhmus
Mihkel Penza
Karli Pära
Mihkel Rand
Henri Rannala
Kaarel Sirel
Georg Sten Toots
Ivar Äkke

Tekstiilkäsitööline (TE-17)

rühmajuhataja Anne Kolk

Sirje Aeg
Koidu Heinmaa
Ene Jääger
Marite Madisson
Ulvi Maripuu
Triin Nirgi
Liisi Ots
Agnes Pihlas
Tiia Tasane
Pille Tänak
Eve Uus
Lilli Vipp
Anu Viskus

Tegevusjuhendaja (TJ-17)

rühmajuhataja Sirje Pree

Evely Aavik
Anu Kaseorg
Riina Kaubi
Kristi Kiisel
Annika Niit
Terje Rand
Irina Reinumäe
Signe-Mai Sutt
Ester Teppart

Väikeettevõtja (VE-16)

rühmajuhataja Jane Mägi

Kelli Enno
Maarja Helm
Kristi Juursoo
Kairit Kaasma
Janis Krupin?
Liina Majorov
Meriliis Metsamäe
Angela Siinor
Raiko Tõhk
Marek Udeküll
Maarja Vokk

Väikelaevaehitaja (VLE-15)

rühmajuhataja Anne Rand

Märt Aaslaid
Margus Antonov
Tarmo Antonov
Jaagup Jaani
Sander Laht
Kalvi Nõmm
Alari Ratas
Carl-Eric Sepp
Rauno Tilts
Mart-Mark Tuisk
Jaanis Väli

Õmbleja (Õ-17)

rühmajuhataja Piret Paomees

Katrin Lõo
Britt-Karen Peterson
Helen Reimus
Eerika Sepp
Madli Varik

Algas suvine vastuvõtt /4.06

4. juunil algas Kuressaare Ametikoolis suvine sisseastumisavalduste vastuvõtt, valida saab 25 eriala vahel.

„Üleriigilises õpilaste rahulolu uuringus selgus, et ametikooli õppijad, nii noored kui ka täiskasvanud on oma õpingutega väga rahul,“ rääkis ametikooli direktor Neeme Rand. „See, kes tahab, saab meilt väga head ametioskused, millega tööandjale julgelt silma vaadata. Julgustan nii noori kui ka vanemaid meie laiast erialade lehvikust omale sobivat otsima. Tule ise ja võta sõber ka kaasa!“

Üheksa eriala on suunatud põhikooli lõpetanud noortele. Päevases õppes saab omandada ameti ja keskhariduse korraga.

Lihtsustatud õppes saab omandada kinnisvarahooldaja eriala.

Tsükli- või õhtuõppes saab valida 15 eriala vahel.

Sisseastumisavaldusi saab esitada 10. augustini koolis koha peal või ametikooli veebilehel.

Sisseastumisvestlused ja –katsed viiakse läbi 13.-16. augustini. Õppetöö algab septembris.

Alamkategooriaid