Autotehnik võitis esseekonkursi /16.11

Kolmanda kursuse autotehnik Kairi Rakaselg võitis oma kirjutisega esikoha Integratsiooni SA korraldatud EV100 esseekonkursil ja läheb koos õpetaja Maiju Zupinguga novembri lõpus auhinda vastu võtma.

„Võit oli ootamatu, ootasin küll head kohta, aga et esikoht tuleb, seda ei osanud arvata. Teema meeldis ja kirjutis tuli hea,“ rääkis Kairi.

„Ma tean, et Kairile meeldib kirjutada. Ta on paaril konkursil osalenud ka varem,“ rääkis eesti keele ja kirjanduse õpetaja Maiju Zuping, kes esseekonkursi info Kairile edasi saatis ja tema töö enne välja saatmist üle vaatas.

Kairi võitis esikoha kutseõppeasutuste õpilaste arvestuses. Saaremaale tuli ka gümnaasiumiõpilaste esikoht, selle võitis Delis Pärnoja SÜGist.

Esseekonkursi autasustamisüritus korraldatakse 28. novembril Tallinnas Mustpeade Majas. Sellele järgneb osavõtt Eesti Noorte Maapäeva üritusest Riigikogus.

Loe siit Kairi esseed „Millist ÄPPi kasutaksin Eesti Vabariigi arendajana tulevikus“

20171116 Kairi RakaselgKairi Rakaselg Pilt: Lauri Veerde