Ametikool kuulutas välja aasta koostööpartnerid /3.11

Kuressaare Ametikooli direktor Neeme Rand tunnustas neljapäeva õhtul korraldatud kooli 95. sünnipäevale pühendatud pidulikul õhtusöögil koostööpartnerite esindajaid ja kuulutas välja tänavused aasta koostööpartneri tiitli saajad.

„On väga hea meel, et meil on ettevõtete ja asutuste seas palju sõpru ja partnereid, kes on mõistvad meie koolist tulnud praktikantidega ning nõus ka ise panustama sellesse, et ametihariduse andmine Saaremaal areneks ja meil omandatavad oskused oleks tööandjate jaoks vajalikul tasemel,“ rääkis Rand.

Tänavused Kuressaare Ametikooli aasta koostööpartnerid on:

  • Saaremaa Rajaleidja Keskus - koostöö eest kutsehariduse õppimisvõimaluste tutvustamisel läbi karjäärinõustamise.
  • Eralasteaed „Naerusuu“ – võtab meelsasti vastu meie välispraktikante. Lasteaia töötajad jagavad õpilastele lektoritena oma kogemust. Osaletakse hindamiskomisjoni liikmena lapsehoidja kutseeksamil.
  • Endel Püüa – ajaloolase ja Saaremaa patrioodina tuleb alati vastu meie soovidele ning aitab rikastada igapäevast õppetööd.
  • Arensburg OÜ - aktiivne koostööpartner töökohapõhise õppe läbiviimisel.
  • Johan Spa Hotel - aktiivne koostööpartner töökohapõhise õppe läbiviimisel.
  • Sarp Online OÜ - mitmekülgse koostöö kooliga, võimaldades oma töötajatel õppetööd läbi viia, algatas ja viis läbi kõiki meie õppijaid kaasava Hackatoni 19.-20. mail 2017.

IMG 7289_706Aasta koostööpartneri tiitliga kaasneva meene võtab direktor Neeme Rannalt vastu üks tiitli saajaist: Johan Lõuk Johan Spa Hotellist.

3.11.2017