Aasta õpetaja on Karin Saare /5.10

Õpetajate päeval kuulutati välja Kuressaare Ametikooli aasta õpetaja, kelleks on Karin Saare, kes õpetab matemaatikat ja on arvutierialade õppijate rühmajuhataja.

IMG 2954_404Karin Saare on otsekohene ja sihikindel.  Ta oskab olla leebe ja vajadusel nõudlik.„Karin on väga sihikindel oma töös. Ta oskab õpilastega olla leebe ja samas ka karmi kätt vajadusel näidata. Tema väljaütlemised on otsekohesed, kuid mitte kunagi kedagi riivavad. Enamasti on tal õigus,“ on kirjas tema iseloomustuses. „Ta on näidanud üles suurt pädevust matemaatikaõpetajana, toetades ja aidates kõigil õpilastel mõista seda keerulist teemat.“

Veel on tema kohta kirjutatud: „Karin on ka edukas õpilasfirmade juhendaja– ta oskab õpilasi suunata õigele rajale, on ise loov ning väga hea näide sellest, kuidas võib ühest ettevõtlikust õpetajast saada eeskuju õpilastele firma juhendamisel.

Ta on saavutanud rühmajuhatajana suurepäraseid tulemusi, mis tähendab, et nii mitmeidki õpilased on jäänud kooli püsima ja mitte ainult – nad on ka õppima hakanud!“

Karin Saare töötab ametikoolis 2012. aastast.

Ametikoolis valitakse aasta õpetajat alates 2004. aastast.

Eelmised aasta õpetajad on:

• 2016 Ian Erik Pettersson
  • 2015 Halliki Väli
  • 2014 Jüri Vaga
  • 2013 Merit Karise
  • 2012 Viiu Kose
  • 2011 Leelo Leesi
  • 2010 Sirje Pree
  • 2009 Kai Rannastu
  • 2008 Sille Lapp
  • 2007 Reget Kalamees
  • 2006 Halliki Väli
  • 2005 Maila Juns-Veldre
  • 2004 Jane Mägi

Ametikooli õpilasesindus selgitas õpilasi küsitledes välja ka õpilaste lemmikõpetaja, kelleks osutus disainierialasid õpetav Erik Riige.

5.10.2017