Ametikooli saab veel sisseastumisavaldusi esitada /18.08

Kuressaare Ametikoolis sel nädalal korraldatud sisseastumisvestluste ja –katsete järel on vabu õppekohti veel kaheksal erialal, kohad täidetakse sisseastumisavalduste esitamise järjekorras.

„Praeguse seisuga võib öelda, et uute õppijate vastuvõtt on läinud hästi, ametikooli tahetakse õppima tulla ja meil on enamik erialasid õppijatega täidetud,“ rääkis ametikooli direktor Neeme Rand. „Eriti palju oli taas täiskasvanuid, kes soovivad tsükli- või õhtuõppes uusi oskusi omandada. Kõik soovijad paraku kooli ei mahtunud, aga juba jaanuaris tuleb meil uus vastuvõtt.“

Kutsekeskhariduse erialades mahub veel õppima koka, kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehituse, majutusteeninduse ning väikelaevaehitaja erialadele. Lihtsustatud õppes on veel vabu kohti abikoka erialal.

Tsükliõppes saab veel õppima tulla väikelaevaehitaja, tegevusjuhendaja ja giidi erialale.

Õppekohad täidetaks sisseastumisavalduste laekumise järjekorras. Avaldusi võetakse vastu kuni 4. septembrini tööpäeviti kell 8-17 ametikooli linna õppehoones Kohtu 22/Vallimaa 5a.

Lisainfo 452 4600 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Ametikool palub kõigil kooli sisse saanud õppijatel kinnitada oma õppimaasumine ametikool veebilehel.