Noorel Meistril 59 ametikooli esindajat /3.05

4.-5 mail Tallinnas korraldataval kutsehariduse suursündmusel lööb erinevates rollides kaasa 59 meie kooli õpilast ja töötajat.

13 õppijat osaleb Noor Meister kutsevõistlustel. Tänavu võtame osa järgmistest võistlusaladest:

• ehituspuusepp (2 õppijat)
  • ehitusviimistleja (1 õppija)
  • graafiline disainer (2 õppijat)
  • hooldustöötaja (2 õppijat)
  • juuksur (2 õppijat, 6 modelli)
  • ärinduse spetsialist (4 õppijat)

Õppijaid toetab võistlustel kaheksa juhendajat.

Disainimajakas on novembrist alates töötatud välja Noor Meister kujundust. Eesti Näituste messikeskuses panevad valminud kujunduselemente kolmapäeva hommikust alates üles 21 õpilast ja õpetajat.

Traditsioonililselt on Noorel Meistri osaks ka kooliboksid. Ametikooli boksis räägib meie erialadest messikülalistele kuus õppijat.

Neli meie kooli õppijat võttis vastu Innove kutse lüüa kaasa Noore Meistri vabatahtlikuna.

Kahepäevane suurüritus lõppeb reedel kell 17 algava autasustamistseremooniaga.

printscreenNoorMeisterAmetkikoolis tehti Noore Meistri kujunduslahendus, bännerid, diplomid ja veebileht.