Pakume tööd: õpetajad

Kuulutame välja konkursi järgmiste vabade ametikohtade täitmiseks:

• Tarkvaraarenduse õpetaja (1 ametikoht).
  • Ehituseriala õpetaja (0,5 ametikohta).
  • Õmblemiseriala õpetaja (1 ametikoht).
  • Pagar-kondiitri õpetaja (0,9 ametikohta).
  • Kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajad (3 ametikohta).
  • Väikelaevaehituse õpetaja (1 ametikoht).

ametikooli-logoKandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 14. juuniks aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendava dokumendi koopia;
  • täienduskoolitust tõendavate dokumentide koopiad;
  • isikut tõendava dokumendi koopia.

Kandidaatidelt eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing).

Lisainfo

• Andres Meisterson 502 1220, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (väikelaevaehituse õpetaja ja ehituseriala õpetaja kandidaadid).
  • Maila Juns-Veldre 591 858 54, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (õmblemiseriala õpetaja ning kujundusgraafika, interaktiivse- ja liikuvagraafika kujundaja erialade õpetajate kandidaadid).
  • Jane Mägi 522 3726, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (tarkvaraarenduse õpetaja kandidaadid).
  • Ülle Tamsalu 525 6299, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (pagar – kondiitri õpetaja kandidaadid)