Pakume tööd õpetajatele 2017/2018

tööpakkumine pakume tööd kuressaare ametikool õpetajale Kuulutame välja konkursi järgmiste vabade ametikohtade täitmiseks 2017/2018 õppeaastast:

• Tarkvaraarenduse õpetaja (1 ametikoht).
  • Ehitusviimistluse õpetaja (0,5 ametikohta).
  • Ehituseriala õpetaja (0,5 ametikohta).
  • Pagar-kondiitri õpetaja (0,7 ametikohta).
  • Õmblemiseriala õpetaja (0,8 ametikohta).
  • Keraamikaõpetaja (1 ametikoht).
  • Multimeedia ja liikuva graafika kujundaja erialade õpetaja (2 ametikohta).
  • Matemaatika- ja füüsikaõpetaja (0,5 ametikohta).
  • Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja (0,5 ametikohta).

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 29. maiks 2017 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendava dokumendi koopia;
  • täienduskoolitust tõendavate dokumentide koopiad;
  • isikut tõendava dokumendi koopia.

Kandidaatidelt eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing).

• Täiendavad küsimused on oodatud järgmistel kontaktidel:
  • Jane Mägi 522 3726, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (tarkvaraarenduse õpetaja kandidaadid).
  • Andres Meisterson 502 1220, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (ehituseriala õpetaja ja ehitusviimistluse õpetaja kandidaadid);
  • Ülle Tamsalu 525 6299, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (pagar-kondiitri õpetaja kandidaadid);
  • Maila Juns-Veldre 591 858 54, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (õmblemiseriala õpetaja, keraamikaõpetaja ning multimeedia ja liikuva graafika kujundaja erialade õpetaja kandidaadid);
  • Anneli Kikkas 503 0793, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (matemaatika- ja füüsikaõpetaja ning ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja kandidaadid).

pakume tööd pilt VV