Pakume tööd õpetajatele 2017/2018

tööpakkumine pakume tööd kuressaare ametikool õpetajaleKuulutame välja konkursi järgmiste vabade ametikohtade täitmiseks:

• väikelaevaehituse õpetaja (1,0 ametikoht);
  • tarkvaraarenduse õpetaja (0,6 ametikohta);
  • kujundaja (stilist) eriala õpetaja (0,5 ametikohta).

Kandidaatidel palume esitada elektrooniliselt 27.08.2017 (kaasa arvatud) aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. järgmised dokumendid:

• avaldus ja CV;
  • haridust tõendava dokumendi koopia;
  • täienduskoolitust tõendavate dokumentide koopiad;
  • isikut tõendava dokumendi koopia.

Kandidaatidelt eeldame vastavust õpetaja või kutseõpetaja kutsestandardites toodud nõuetele (http://kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutsestandardid/otsing).

Täiendavad küsimused on oodatud järgmistel kontaktidel:

• Jane Mägi 522 3726, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (tarkvaraarenduse õpetaja kandidaadid).
  • Andres Meisterson 502 1220, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (väikelaevaehituse õpetaja kandidaadid).
  • Maila Juns-Veldre 5918 5854, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (kujundaja (stilist) eriala õpetaja kandidaadid).

pakume tööd pilt VV