Oskuste Päev 31.03.2017

Ootame 7.-9. klasside õpilasi Oskuste Päeva töötubadesse!

7.-9. klasside õpilased koos õpetajatega on kutsutud 31. märtsil 2017 Kuressaare Ametikooli Oskuste Päeva töötubadesse. Oskuste Päeva eesmärgiks on tutvustada karjääriõppe raames ameteid, mida ametikoolis saab kutsekeskhariduse tasemel omandada.

Oskuste Päeva töötoad korraldatakse 31. märtsil kell 12.30-15.00. Iga õpilane saab osaleda ühes alljärgnevatest töötubadest:

• kokk
  • väikelaevaehitaja
  • ehitaja
  • tarkvaraarendaja
  • juuksur
  • kujundaja
  • autotehnik
  • turismi ja- restoraniteenindaja

oskuste päev 31.03.17 plakat-01

Oskuste Päev korraldatakse üleriigilise Oskuste Aasta raames. Oskuste Päeva aitavad korraldada Saaremaa Rajaleidja keskus ja Saaremaa Ettevõtjate Liit.

Iga õpilane saab osaleda ühes töötoas. Kui kool on oma osalemise registreerinud, võtavad kooliga ühendust Rajaleidja keskuse karjäärinõustajad, kes aitavad õpilastel sobiva töötoa välja valida. Iga töötoa raames korraldatakse ka koostöös Saaremaa Ettevõtjate Liiduga vastava ameti teemaline miniloeng.

Sel ajal, kui õpilased saavad osaleda oma töötubades, on õpetajatel võimalus osaleda massaaži töötoas ametikooli spaateeninduse õppesalongis.

Oskuste Päeva korraldamist toetab Euroopa Sotsiaalfond programmi PRÕM raames. Programmi vahenditest tellitakse ka bussid maakoolide õpilaste Oskuste Päevale toomiseks.

Kokku ootame Oskuste Päevale 200 õpilast. Juhul kui soovijaid on rohkem, saame õppetöökodade mahutavusest tulenevalt vastu võtta varem registreerunud.

Pildimäng

Kõik Oskuste Päeval osalevad õpilased ja õpetajad saavad osa võtta pildimängust, mille auhinnaks on kaameratelefon väärtusega 400 eurot. Auhinna loosimiseks tuleb teha Oskuste Päeval foto ja seda jagada Facebookis või Instagramis siltidega #ametis #oskame.

Oskuste Päevale järgneb töövarjupäev, kus õpilased, keda eriala tõsiselt huvitama hakkab, saavad sellega Saaremaa Ettevõtjate Liidu liikmesettevõttes tutvuda.

Samasugused Oskuste Päevad korraldatakse veel 20. oktoobril 2017 ja 29. märtsil 2018.

Hea õpetaja või õppealajuhataja, registreeri oma õpilaste osavõtt Oskuste Päevast siin:

Kool (*)
Nimi ei tohi sisaldada numbreid!
Klass/klassid (*)
Palun sisestage!
Õpilaste arv (*)
Palun sisestage õpilaste arv numbrina!
Õpetajate arv (*)
Palun sisestage kaasa tulevate õpetajate arv numbrina!
Kontaktisiku nimi (*)
Kontaktisiku e-posti aadress (*)
E-posti aadress on valesti sisestatud!
Kontaktisiku mobiiltelefon (*)
Küsimused korraldajatele

Palume registreeruda 23. veebruariks!

OA jalus 100px